Access Bars:

"Když se dotyk stává transformací mysli."

O mně

Jmenuji se Ludmila Klímková. Jsem maminkou dvou dětí, partnerka, osobní koučka. V rámci Access Consciousness jsem certifikovaná praktikantka a facilitátorka metody Access bars.

O mně

Má cesta k Access Bars

Dlouhá léta jsem se zabývala osobním rozvojem, a to jak z pohledu těla, mysli, tak i z pohledu své duše, svého vědomí. Velmi mě zajímala budhistická filosofie a její přístup k životu. Rozvíjela jsem se v oblasti komunikace. Způsobu vnímání sebe a druhých.

Život mě přiměl nahlédnout do hlubin teorie i praxe poruch osobnosti. Jak s takovými lidmi komunikovat ve větší lehkosti? Jak s nimi vycházet a nenechat se stáhnout do role oběti? Tohle vše jsem si studovala ze všech možných dostupných materiálů, konzultovala s odborníky, ale následně mě na této cestě nejvíce posunuly kurzy a zasvěcení do energií jako Reiki, Dračí Reiki, Ra-Sheeba, MeRkaBa a další. Teorie spojená s praktikováním těchto léčivých a mocných energií mi pomohla lépe nasměrovat a pročistit na úrovních, do kterých bych se pouhým rozumovým učením a zkoušením nikdy nedostala.

Věnuji se také tělu v rámci pohybu a výživy jako fitness kouč. Ale i u této činnosti vše propojuji s vnímáním hlubší podstaty, kterou dokáži u klientů navnímat a tím i řešit, pokud si tuto cestu vyberou.

Stále mě ale něco táhlo jinam, pořád jsem vnímala, že je tu pro mě ještě něco jiného. Něco, kde se tělo, vnímání, energie, duše spojí v jeden celek.

A když jsem byla velmi unavená ze své poslední kampaně na Cestu k vysněné postavě, tak se na mé individuální služby dostala jedna úžasná žena, která vytáhla na povrch slova Access Bars. Pořád mi vrtalo hlavou, co to vlastně je, ale stále jsem chodila kolem. Až mi jednou v mém příspěvku kamarádka namísto odpovědi položila otázku: „Co dalšího je tu možné?“ Cože? Mému rozumu to nedávalo smysl, ale něco ve mně mi říkalo: „Tyyy jo, to je ono!“ Nevěděla jsem sice vůbec o co jde, ale věděla jsem, že to chci poznat. První závan velmi silného napojení na vědomí.

Napsala jsem kamarádce. A začala mi osvětlovat, že otázky jsou jedním z úžasných nástrojů Access Bars. A dalším úžasným nástroje jsou jemné doteky na hlavě (wau – doteky na hlavě miluju), které pomáhají uvolnit stres, napětí, staré myšlenkové vzorce a mnoho dalšího.

Okamžitě jsem to chtěla zkusit a od té doby „v tom jedu“! A je to úžasná jízda! Jak pro mě, tak pro mou rodinu se začalo objevovat více lehkosti, více dovolení, více uznání sebe i druhých, více vděčnosti! A jak se to ještě zlepší?

V nástrojích Access Bars je právě ono spojení všeho – práce s tělem, myslí, vědomím a energiemi tohoto světa. Díky těmto nástrojům jsem schopná přinést více uvolnění, lehkosti a poznávání sebe sama mnoha úžasným bytostem, které si to vyberou. Access Bars je cesta jak ukázat všem bytostem, aby si uvědomili, že vědí a že jsou darem pro tento svět.