Access Bars:

"Když se dotyk stává transformací mysli."

Access Bars

access bars

Jakým přínosem pro Váš život mohou být terapie Access Bars?

Access Bars je jednoduchá, ale účinná metoda, která pomáhá uvolnit stres, napětí a negativní emoce z našeho těla a mysli. Celá metoda spočívá v působení na konkrétní body na hlavě, díky kterým se zacílí oblasti psychiky.

Barsy jsou součástí systému nástrojů a technik zvaných Access Consciousness. Tyto nástroje a techniky jsou navrženy tak, aby vedly k celkové změně Vašeho života jak na psychické, tak na fyzické úrovni.

Celý systém je postavený tak, že nezáleží na tom, zda chcete změnit něco ve svém těle, v rámci vztahů, podnikání nebo jiné oblasti. Access jsou praktické, dynamické a pragmatické nástroje, jejichž cílem je přejít od problému k novým možnostem.

Jak terapie Access Bars probíhá?

access bars

Jaké by to bylo darovat svému mozku pauzu?

access-dotek

Access Bars je jako jemný dotyk křídel motýla, který dokáže vyvolat bouři pozitivních změn v našem životě! Pomocí jemného dotyku 32 specifických bodů na hlavě uvolňujeme omezení a bloky, které nás brzdí a omezují v našem životě. Jakmile jsou tyto body aktivovány dotykem, začínají uvolňovat energii a odbourávat energetické bloky, které jsou spojeny s danými oblastmi života. To může vést ke změně a uvolnění omezených myšlenek, emocí a vzorců chování, které nás omezovaly. Lidé mohou začít vnímat větší lehkost, jasnost a rozšíření možností ve svém životě.

Proč to funguje?

  • Jemným dotykem Access bars bodů na hlavě dojde ke zpomalení mozkových vln.
  • Beta vlny (mód pozornosti) se změní na vlny alfa/théta (relaxační/spánkový mód).
  • Měření mozkových vln vykazuje zvýšenou koherenci mozku.
  • Optimalizuje výkon mozku.
  • Zvyšuje schopnost koncentrace.
  • Zlepšuje emoční stabilitu.

To vše s minimálním úsilím a maximálním pohodlím.
Relaxace na lehátku probíhá 60 - 75 minut!

Rezervovat

Účinky terapie Access Bars

Už v rámci samotené terapie Access Bars můžeme pozorovat samotné účinky této metody. Vlivy terapie ale pokračují také po skončení terapie samotné. Mezi nejčastěji pozorované účinky můžeme zařadit těchto několik níže uvedených.

Uvolnění stresu

Zmírnění únavy

Nastarování samoléčebných procesů v těle

Úleva od migrén a bolesti hlavy

Zmírnění úzkostí a depresí

Zklidnění hyperaktivity dětí

Pro koho je terapie určena?

V zásadě pro kohokoliv, kdo si tuto terapii vybere. Lze ji absolvovat bez ohledu na věk. Je pro všechny, kdo si vyberou otevřít svou mysl a chtějí zjistit jaké možnosti tu pro ně jsou, aniž by byli ovlivněni svými strachy, bloky nebo čímkoliv jiným. Toto krásně shrnuje citát zakladatele tohoto systému – Garyho Douglase

„POKUD ZAČNETE HLEDAT MOŽNOSTI MÍSTO VÝSLEDKŮ, MŮŽETE MÍT STÁLE SE ROZŠIŘUJÍCÍ REALITU MOŽNOSTÍ A TÍM VYTVOŘIT JINÝ SVĚT.“
Gary Douglas

Nejčastější dotazy

Věřím, že v tomto videu Vám zodpovím většinu případných dotazů, které by Vás ještě mohly napadnout.

Jaké by to bylo absolvovat terapii a změnit tak svůj život k lepšímu?

Rezervovat